O firmie

Toba Consulting Sp. z o. o. działa od 2009 roku. Pierwsze biuro zostało otwarte w Bielsku-Białej przy ul. Strażackiej. W latach 2010-2012 zrealizowaliśmy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Od 2011 rozpoczęliśmy współpracę ze spółką giełdową z New Connect. Obecnie obsługujemy ponad 160 podmiotów w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej małych i średnich firm, naszą ulubioną formą jest pełna księgowość. Zatrudniamy również specjalistów ds. kadr i płac. W 2022 roku zatrudnienie przekroczyło 20 osób. Dynamicznie rozwijamy zasięg terytorialny, obecnie firma posiada biura w Bielsku-Białej, Kętach oraz Czechowicach-Dziedzicach.

Nasza specjalność

  • pełna księgowość, w tym rozliczanie magazynów, produkcji, projektów i zleceń,
  • obsługa transakcji zagranicznych: sprzedaż i zakup w Unii Europejskiej, import i export, oddelegowanie pracowników zagranicę,
  • obsługa spółek giełdowych,
  • sporządzanie bieżącej informacji na temat należności i zobowiązań,
  • outsourcing księgowy, obejmujący wykonywanie wszelkich czynności związanych z administracją księgową, płac, obsługą należności, prowadzenie biura firmy itp.
  • możliwość obsługi w języku angielskim,
  • odbiór dokumentów od klienta,
  • przygotowanie dokumentów/sprawozdań w języku angielskim.

Zarząd

barbara jamróz

Barbara Jamróz - Prezes Zarządu
W branży księgowej od 2001 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w największej firmie samochodowej w Polsce. Specjalista z zakresu rachunkowości finansowej. Jako pierwsza w Polsce wdrożyła programu World Class Administration, wzorowany na japońskim modelu zarządzania i ciągłej poprawy. W Toba Consulting pełni obowiązki managera operacyjnego ds. księgowych i kierownika projektów. LinkedIn

aleksandra kiser

Aleksandra Kiser - Członek Zarządu
Magister Sztuki ze specjalizacją grafiki artystycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyła w agencjach reklamowych. W Toba Consulting jest odpowiedzialna za marketing i rozwój biznesu.